GameDev Half-Marathon – 21.-22.3.2014

Hrdě se hlásíme s dalším maratónem. Tentokráte jsme vsadili na vyzkoušenou a ověřenou kartu: GameDev. Chtěl jsem do závorky napsat, že se jedná o vývoj her, ale nečekám, že by moje sdělení mělo účinně zasáhnout někoho, kdo by byl tak zpozdilý, že by to nevěděl sám od sebe.

BitTorrent Sync

Z různých důvodů jsme se jali experimentovat s mírnou úpravou formátu. Totiž, půjde o půlmaraton. Začátek bude v pátek v 9:00, konec v sobotu 17:00, pak nepovinná hospoda.

Kvíz pro zvídavé čtenáře: časování bylo zvoleno, aby bylo pěkně kulaté a rovnoměrně rozdělené mezi oba dny: „10+10 hodin DST“. Jestli toto sdělení nechápete, nejste sami. Jestli ho chápete, pochlubte se o tom do komentáře. V každém případě přijďte v pátek na devátou.

V jednání je, že vítězný tým obdrží 4 smartphony – pokud pro tyto smartphony bude svůj projekt řešit. Ještě nejsem oprávněn něco takového slibovat, ale šance to má dobré. Ostatně, sledujte stránku s organizačními detaily akce:

Stránka s informacemi.

Kapacita je omezená. Zájem je veliký.
Neváhejte, přihlašujte se zavčas!

Nezapomeňte do týmu přibrat svoje IT kamarádky. Zatím vždy jsme vyhlašovali zvláštní achievement za dívku v týmu. Superzvláštní achievement za tým složený ze samých dívek jsme zatím nikomu přiznat nemohli. Co kdyby se tak stalo zrovna tentokrát?

FAQ:

 • Nezabývám se počítačovou grafikou/multimédii/mobily/Linuxy/Windowsy. Bude Marathon mít pro mě smysl?
  Rozhodně bude. Hledíme zadávat zadání tak, aby smysluplné řešení mohlo zahrnout různé IT odbornosti a aby nebyla předepisována konkrétní platforma.
 • Jsem stydlivý a bojím se přihlásit, protože byste mě mohli kousnout. Kousnete mě?
  Nekousneme. Přihlaste se.
 • Kde berete tu dlouhou chvíli, jíž ukracujete pořádáním takových opiček?
  Ve skutečnosti nemáme dlouhou chvíli. Maratóny máme rádi a stojí nám za bolestivé oběti času a sil. Přijďte, třeba zjistíte, že vám taky dávají smysl.
 • Necítím se jako mistr světa v programování – ztrapním se na Marathonu?
  Samozřejmě, ztrapníte, vaše okolí se vám vysměje, všechny vaše studijní výsledky v informačním systému školy budou vynulovány, nikdo od IT na celém světě už s vámi do smrti smrťoucí nepromluví a nikdy se nevdáte/neoženíte. Teď vážně: neblbněte, na Marathonu jde o ten zážitek a o to, abychom se všichni (všichni!) něco nového naučili.

Velice se těšíme!

Kategorie: MediaContest