Adam Herout

Jsem Adam Herout (prof. Ing. PhD.), děkuju, že jste zavítali na mé stránky.

Budu rád, když vám bude užitečný můj blog, těším se tam na vaše komentáře.

Nějaké informace o mně najdete na Linked In.

Učení

Učím na Fakultě informačních technologií VUT v Brně.

Nebudu spokojený, dokud jedna z deseti diplomek pod mým vedením nebude končit zakládáním technologické firmy.

Na blog píšu hodně informací k diplomkám a státnicím.

Výzkum

Vedu výzkumnou skupinu Graph@FIT. Vedu houfec studentů doktorského studia. Kdyby to někoho zajímalo, může se podívat na seznam mých výzkumných publikací z poslední doby.

Business

Jsem spoluzakladatelem firmy angelcam.com (dříve click2stream.com). Umožňujeme provozovatelům síťových kamer připojení k internetu, publikování a monetizaci jejich video streamů a hlavněanalytiku jejich streamů prostředky počítačového vidění jako službu. To bylo učeně, lidsky to znamená: přinášíme počítačové vidění běžným lidem, děláme kamery chytřejšími. Pomáháme tvůrcům algoritmů snadno najít zákazníky, pomáháme vlastníkům kamer najít vývojáře, kteří jim vyřeší jejich problém.

Jste-li přes počítačové vidění a chcete-li najít pro svůj krásný algoritmus dav potenciálních zákazníků, ozvěte se mi. Máte-li kamery a potřebujete obraz převést na užitečné informace, tj. kamerami skutečně něco vidět, ozvěte se mi. Hledáte-li zajímavou, byť trochu těžkou a nikdy nekončící práci v počítačovém vidění, taky se mi ozvěte, třeba něco vymyslíme.

Koučování

Pro ukrácení dlouhé chvíle se věnuji profesionálnímu koučování. Nabízím svoje služby firmám i lidem, týmům i jednotlivcům.

Účel mého koučování shrnuji takto:

Umožňovat změnu. Zvětšovat radost.

O mém koučování najdete více na zvláštní stránce.

Koučuji v Brně, první seznamovací hodinu dávám zdarma.